Uitslagen HJE Holland wedstrijden

Schijndel  19 oktober 2019

CHILDREN'S HUNTER 

Round 1

1. Laura Hendriks 

2. Renée Elsbeek

3. Candice van Motman

4. Martine Verwijst

 

Round 2

1. Renée Elsbeek

2. Laura Hendriks

3. Jasmijn v d Ham

4. Maria te Kloese

 

Flat class

1. Noor Elsbeek

2.Candice van Motman
3.Martine Verwijst
4.Laura Hendriks
 

Champion

Laura Hendriks- Hiawatha

Reserve Champion 

Renee Elsbeek- Chimmie Choo

 



 

Adult Low hunter tot 40 jaar & 40 jaar en ouder 

Round 1 

1. Inez kessels 

2. Madeleine v d wijk

3. Milou v Engeland

 

Round 2 

1. Inez kessels 

2. Madeleine v d wijk

3. Milou v Engeland

 

Flat class 

1. Inez kessels 

2. Madeleine v d wijk

3. Milou v Engeland

 

Champion

Inez kessels -Aristo

Reserve Champion

Madeleine v d wijk- Harvest Moon

 


Baby Green Hunter Horse Division paarden tot 5 jaar

Round 1

1.William Schreuder

2.Barbare Schreuder

3.Constaze Heidner

4.Constaze Heidner

 

Round 2

1.Constaze Heidner

2.Barbare Schreuder

3.Inez kessels

4.Julliet Bosshardt

 

Flat class

1.Constaze Heidner

2.Elke v d Veer 

3.Pascal Nahuis

4.Constaze Heidner

 

 

Champion

Constaze Heidner -Tornesh

Reserve Champion

Barbara Schreuder - Kontent

 


Open Working Hunter 

1.Elke v d. Veer

2.Teresa Vesela

3.Constaze Heidner

 

Leadline class

Champion

Isabelle mertens - Takki

Co Reserve Champions

Pipa v d Donk -Katinka

lise v d Berg - Arretje 

 

Open Horseflight Hunter Derby 

1. Barbara Schreuder

2. Sarah Jane franklin

3. Candice Motman

4. Elke v d Veer 

5. Christina Kallmert

 

Schijndel 20 oktober 2019


Children short stirrup tot 12 jaar

Round 1

1.Mees Boeren

2.Mees Boeren 

3.Emma Heijliggers

4.Mees Boeren

5. Donna v d Donk

 

Round 2 

1. Stella Heijliggers

2.Laura Hendriks

3.Emma Heijliggers

4.Donna v d Donk

5. Mees Boeren

 

Flat class

1. Luna v d Donk

2.Emma heijliggers

3.Donna v d Donk

4.Sam Boeren 

5.Stella Heijliggers

 

Champion ( young division )

Mees Boeren -Sugar on top 

 Reserve Champion

Luna v d Donk - Katinka 

 

Champion 

Laura Hendriks-Hiawatha

Reserve Champion 

Stella Heijliggers - Hantaro

 

End of season children championship ride off

1. Laura Hendriks 

2. Mees Boeren 

 


Children Equitation 12-17 

 

Round 1

1.Mikai Brandes

2.Renee elsbeek

3.Candice van Motman

 

Round 2

1. Candice van Motman 

2.Mikai Brandes

3.Renee Elsbeek

 

Flat class

1.Candice van Motman

2.Renee Elsbeek 

3.Jasmijn v d Ham

 

Champion 

Candice van Motman - Benjamin Button 

Reserve Champion

Mikai Brandes -Orchid's Kyle 

 

End of Season Childrens Equitation ride off 

1.Candice van Motman - Benjamin Button 

2.Mikai Brandes -Orchid's Kyle 

 


Adult Equitation 18 jr en ouder 

 

Round 1

1.Kim Falkema 

2.Caroline Herbers

3.Elke v d Veer

4.Merel v heugten 

 

Round 2

1.Kim Falkema

2. Renee Zomers

3.Merel van Heugten 

4.Caroline Herbers

 

Flat class

1.Elke v d Veer 

2.Renee Zomers

3.Kim Falkema

4.Caroline Herbers

 

Champion 

Kim Falkema - Izarado

Reserve Champion 

Renee Zomers- Hermes

 

End of season adult equitation

1. Kim Falkema -Izarado

2. Savannah Brandes- Incredible

 


End of season Adult Hunter Championship 

Champion 

Elke v d Veer- Jefferson

Reserve Champion  

Elke v d veer -Cadermie


Junior HJEH Medal class tot 18 jaar 

1. Candice v motman-Jefferson 

2.Maria te Kloese -Mr Bojangles

 

Wij feliciteren alle deelnemers met de behaalde resultaten en zien jullie graag terug op onze volgende show!
Er wordt druk aan de nieuwe kalender gewerkt. 
Houd daarom de website goed in de gaten.


Ermelo 28 april 2019


Klik hier voor de uitslag van Ermelo


Balkbrug 19 januari 2019

Short Stirrup

Hunter 

1. Maria te Kloese

2. Jasmijn van der Ham

Equitation

1. Maria te Kloese

Flat

1. Jasmijn van der Ham

2. Maria te Kloese

 

Children Equitation

Round 1

1. Esme Ekkelkamp

2. Candice van Motman

3. Eva Kral

Round 2

1. Candice van Motman

2. Esme Ekkelkamp

3. Louise van den Berg

4. Eva Kral

 

Champion: Esme Ekkelkamp

Reserve Champion: Candice van Motman

 

Children Hunter

Round 1

1. Candice van Motman

2. Eval Kral

3. Lily Borden

4. Esme Ekkelkamp

5. Nicky van der Haerst

Handy

1. Lily Borden

2. Eva Kral

3. Nicky van der Haerst

4. Esme Ekkelkamp

5. Candice van Motman

Flat

1. Candice van Motman

2. Esme Ekkelkamp

3. Eva Kral

4. Lily Borden

5. Nicky van der Haerst

 

Champion: Candice van Motman

Reserve Champion: Lily Borden

 

Auldt Hunter

Hunter

1. Suzanne de Vries

2. Esme Kuiper

3. Daisy van Garderen

4. Lisa Tijhuis

5. Femke de Reus

6. Alies Pijnacker 

Handy

1. Esme Kuiper

2. Lisa Tijhuis

3. Femke de Reus

4. Suzanne de Vries

5. Alies Pijnacker

6. Daisy van Garderen

Flat

1. Suzanne de Vries

2. Esme Kruiper

3. Eval Kral

4. Lisa Tijhuis

5. Denny Olde Agtrehuis

6. Daisy van Garderen

 

Champion: Esme Kuiper

Reserve Champion: Suzanne de Vries

 

Adult Equitation 

Equi 1

1. Suzanne de Vries

2. Mariel Oude Wesselink-Boerrigter

3. Lisa Tijhuis

4. Alies Pijnacker

5. Esme Kuiper

6. Daisy van Garderen

Equi 2

1. Esme Kuiper

2. Alies Pijnacker

3. Mariel Oude Wesselink-Boerrigter

4. Suzanne de Vries

5. Daisy van Garderen

Flat

1. Suzanne de Vries

2. Daisy van Garderen

3. Mariel Oude Wesselink-Boerrigter

4. Esme Kuiper

5. Alies Pijnacker

6. Lisa Tijhus

 

Champion: Suzanne de Vries

Reserve Champion: Mariel Oude Wesselink-BoerRigter

 

Wij feliciteren alle deelnemers met de behaalde resultaten en zien jullie graag terug op onze volgende show!
Er wordt druk aan de nieuwe kalender gewerkt. 
Houd daarom de website goed in de gaten.